fbpx

Targi Alergii i Produktów Free From - BeFree

Wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o tych, którzy chcą zapobiec alergii lub ją pokonać!

Targi BeFree to wyjątkowe w Polsce targi alergii, nietolerancji pokarmowej i produktów free from. Wydarzenie które wspiera i pomaga wszystkim, którzy zmagają się m.in. z alergią, celiakią, nietolerancją pokarmową, atopią, nadwrażliwością na chemikalia, a także dla tych, którzy bez wskazań medycznych poszukują inspiracji do zdrowego stylu życia.

Naszym nadrzędnym celem jest profilaktyka oraz walka z dolegliwościami na tle alergicznym poprzez promocję produktów i skutecznych rozwiązań, a także edukację i budowanie świadomości społecznej. W ten sposób uświadamiamy również producentów i dystrybutorów, działających na polskim rynku o potrzebach konsumenckich.

Targi Be Free to wyjątkowa przestrzeń, w której dzielimy się wiedzą dotyczącą m.in. alergii i nietolerancji pokarmowych, spotykamy wybitnych ekspertów, konsultujemy się z uznanymi specjalistami, nawiązujemy cenne kontakty, poznajemy nowe produkty antyalergiczne i free from, znajdujemy ciekawe rozwiązania, bierzemy udział w warsztatach kulinarnych i i inspirujemy się nowymi smakami, robimy zakupy, wybierając pośród dziesiątków tysięcy produktów oferowanych przez naszych wystawców oraz poznajemy ciekawych ludzi o podobnym stylu życia.

1 i 2 grudnia 2018 – SAVE THE DATE!
EXPO XXI Warszawa

To będzie udany weekend pełen zdrowych inspiracji!

Loading...