fbpx

Targi BeFree to dwa dni pełne wydarzeń towarzyszących! Dla odwiedzających targi Alergii i Produktów Free From przygotowaliśmy szereg atrakcji! 

Czekają na Ciebie:

Akademia Zdrowia BeFree, w której nasi goście będą mogli posłuchać niezwykle ciekawych prelekcji dotyczących m.in. nietolerancji  pokarmowych, opóźnionych alergii pokarmowych, odporności dzieci, leczenia nadpotliwości czy testów genetycznych.

Strefa Pokazów Kulinarnych, w której odwiedzający spotkają się z Katarzyną Jankowską, znaną jako Mama Alergika Gotuje, która 1 grudnia przeprowadzi zarówno pokaz, jak i premierę swojej najnowszej książki. Mamę Alergika przez cały czas trwania Targów będzie można spotkać na dedykowanym stoisku. Będzie to niepowtarzalna okazja do chwili rozmowy, zainspirowania się kulinarnymi pomysłami oraz zakupienia książki wraz z autografem. Drugi dzień Targów BeFree zapowiada się gorąco! 2 Grudnia sceną zawiruje kolejny Gość Specjalny! Ekspert w dziedzinie żywienia oraz trener kulinarny Daria Ładocha przeprowadzi pokaz kuchni tajskiej vege i bez alergenów. Dla osób z zamiłowaniem do kuchni roślinnej mamy prawdziwy rarytas. Atelier Smaku, czyli Jola Słomka i Mirek Trymbulak zawitają na Targach Alergii i Produktów Free From wraz ze swoim Food Truckiem, w którym będzie można posmakować wegetariańskich potraw.

Na wszystkich odwiedzających czeka Strefa Konsultacji i Badań m.in. w ramach której możliwe będzie skonsultowanie nawyków żywieniowych oraz odpowiednich dla siebie badań diagnostycznych

Wraz z naszymi Partnerami stworzyliśmy Strefę Zdrowie i Uroda, w której przez dwa dni czekać na Was będą porady i atrakcje w temacie żywienia!

Wszystkich rodziców zainteresuje również Strefa dla Dzieci, która będzie pełna zabaw i atrakcji dla najmłodszych!

Sprawdź harmonogram poszczególnych stref w menu lub w linkach w tekście!

Loading...