fbpx

Daria Ładocha

02 Gru 2018
16:00-17:30

Daria Ładocha

Gościem Specjalnym targów BeFree będzie Daria Ładocha, która w dniu 2 grudnia przeprowadzi pokaz kulinarny kuchni tajskiej vege i bez alergenów oraz spotkanie z fanami.
Daria Ładocha, Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, dyplomowany coach zdrowia (Colegium Civitas), pasjonatka zdrowego stylu życia. Prowadzi dwa blogi kulinarne, program o żywieniu dzieci w Kuchni+ oraz czwartkową kuchnię w Dzień Dobry TVN. W 2017 roku została ambasadorem marki Lidl oraz zwyciężyła w drugiej edycji programu Agent Gwiazdy.
Jest ekspertem w dziedzinie żywienia maluchów. Jej książka „Gotuj zdrowo dla dzieci” – wydana we współpracy z programem MiniMini+, gdzie stała się ambasadorką zdrowego żywienia dzieci, zawiera autorskie przepisy, które łączą w sobie zarówno żywność wspierającą zdrowie i odporność maluchów jak i dania, które są atrybutami udanego dzieciństwo.
Jako trener kulinarny między innymi w Instytucie Sztuki Kulinarnej, odnajduje swoją misję podczas spotkań z uczestnikami, którzy tak jak ona uwielbiają gotować. Z wielką energią prowadzi warsztaty z zakresu kuchni tajskiej. O swoich przygodach kulinarnych opowiada za pomcą anegdot. Uczy magii i wirtuozerii w kuchni.
OneMoreThai to blog kulinarny, gdzie znajdziemy dosłownie wszystko o kuchni Tajskiej. Publikuje tu ulubione tajskie dania, których uczyła się w Tajlandii podczas swoich wypraw kulinarnych. Uczyli ją zarówno tajscy mistrzowie jak i tajska ulica. Jak sama mówi, tajska kuchnia to jej pasja więc gotuje OSTRO!
Na swoim koncie ma również książkę: W mojej tajskiej kuchni, która jest pierwszą w Polsce książką kulinarną o tajskiej tematyce, napisaną przez polskiego autora.

Loading...