fbpx

Fundacja Medycyny Stylu Życia, jest zespołem pasjonatów medycyny medycyny opartej na elementach stylu życia, opartej na nowocześniejszych badaniach genetycznych oraz autoimmunologicznych. Nadrzędną misją Fundacji jest przyczynianie się do poprawy jakości życia ludzi poprzez upowszechnianie zastosowań najnowszych narzędzi diagnostycznych umożliwiających skuteczniejsze leczenie chorób przewlekłych (cywilizacyjnych) poprzez wykorzystanie najnowszych narzędzi pozwalających na personalizację leczenia. To właśnie w tym celu został utworzony innowacyjny przedmiot leczniczy.

Fundacja Medycyny Stylu Życia pojawi się również u nas, na Targach Alergii i Produktów Free From, by w sposób przychylny dla każdego odbiorcy przekazać pakiet cennej i wartościowej wiedzy z tematyki odpowiedniego żywienia oraz nietolerancji pokarmowej.

Na stoisku informacyjnym Fundacji możliwe będzie :

  • Zmierzenie parametrów w specjalnym punkcie pobrań przygotowanym przez Fundację
  • Dokonanie konsultacji z zakresu nietolerancji pokarmowej u doświadczanych fachowców
  • Tylko podczas trwania targów Fundacja Medycyny Stylu Życia oferowała będzie specjalne, rabatowe ceny dla odwiedzających targi.
  • Podczas targów, będziemy mieli również przyjemność uczestniczenia w szeregu wykładów prowadzonych przez specjalistów z ramienia Fundacji o tematyce nietolerancji pokarmowej, opóźnionych alergii pokarmowych czy odporności zwiększanej dietą eliminacyjno-rotacyjną.

W Centrum Alergii i Astmy Adax-Med można wykonać testy z pyłkami, roztoczami, grzybami pleśniowymi, sierścią zwierząt, pokarmami, metalami, substancjami chemicznymi i zapachowymi. Alergolog dobierze najlepszy zestaw alergenów w teście, rozpozna alergiczny nieżyt nosa, astmę, atopowe zapalenie skóry, alergię na jad owadów i inne postaci alergii, zaproponuje leczenie, poprowadzi bezpieczne odczulanie. Jako jedna z nielicznych placówek w Warszawie bada alergię na leki i środki znieczulające. 

Na dedykowanym stoisku odwiedzający targi będą mieli możliwość zapytać:

  • czy określone dolegliwości mogą świadczyć o alergii,
  • jakie badania wykonać aby w najkrótszym czasie rozpoznać przyczynę,
  • jakie są metody leczenia alergii i którą z nich najlepiej wybrać.
Loading...