fbpx

Poznaj Gości Specjalnych

Serdecznie zapraszamy do strefy Zdrowie i Uroda stworzonej z portalem www.urodaizdrowie.pl oraz firmą Dietering! W strefie czekają na Was spotkania oraz porady z zakresu dietetyki i treningów. Z kim się spotkacie?

Marek Zborowski – dietetyk – będzie świadczył porady dietetyczne.

Izabela Trojanowska – aktorka/piosenkarka ambasador marki dietering.com , od ponad 2 lat korzysta z usług cateringu dietetycznego oraz produktów zdrowy słoik.

Krystian Izert – Specjalista z zakresu kalisteniki, gimnastyki sportowej, a także jogi w kontekście treningu siłowego, Certyfikowany trener Międznarodowej Federacji Street Workoutu i Kalisteniki WSWCF (World Street Workout & Calisthenics Federation), Na co dzień trener personalny posiadający certyfikat World Calisthenics Organization level I, który jak sam uważa „połączenie kalisteniki z innymi, pokrewnymi dyscyplinami sportu, pozwala na szybszą progresję i wszechstronność pamięci mięśniowej, musi potwierdzić w który dzień będzie.

Walerija Żurawlewa – tancerka tańca z gwiazdami, opowie jak ważne jest zdrowe odżywianie w pracy sportowca/tancerki. 

Paulina Koziejowska – prezenterka tv, pogodynka. 

Damian Zapart – Trener personalny od 2011 roku. Ukończył Wydział Wychowania Fizycznego na warszawskiej AWF z dwuletnią specjalizacją z kulturystyki. Odbył szkolenia z zakresu treningu rehabilitacyjnego, medycznego, funkcjonalnego, zdrowego kręgosłupa, żywienia i suplementacji w sporcie oraz kształtowania kobiecej sylwetki.

Ukończył także kurs masażu I i II stopnia. Pasjonat zdrowego trybu życia i zwolennik holistycznego podejścia do rozwoju człowieka.

Dodatkowo w strefie będziecie mogli wziąć udział w konkursach, otrzymać vouchery rabatowy oraz skorzystać z poczęstunku w postaci fit słodkości!

Loading...