fbpx

NEWSY

NEWSY
19
Wrz

Targi BeFree już wkrótce!

Alergicy są wśród nas, a ich szeregi stale rosną. Obok predyspozycji genetycznych, decydują o tym m.in. zmiana klimatu, zanieczyszczenie powietrza i pogarszająca się jakość żywności. Dlatego tak ważne jest korzystanie z bezpiecznych produktów, które pozbawione są alergenów wywołujących objawy choroby. Jak je rozpoznać oraz jak stworzyć ich producentom możliwość zaprezentowania oferty w jednym miejscu i czasie? Znaleźliśmy na to sposób! Zapraszamy na wyjątkową imprezę BeFree Targi Alergii i Produktów Free From, które odbędą się 1-2 grudnia 2018 roku w EXPO XXI.

W odrębnej strefie targowej pod nazwą Vital Days,  podzielonej na podstrefy  Food, Eco, Med i Fizjo, swoją ofertę przedstawią firmy specjalizujące się w wyrobie zdrowej żywności oraz ekologicznych produktów codziennego użytku, sprzętu oraz usług medycznych i rehabilitacyjnych. To atrakcja dla osób, które nie skarżą się na żadne dolegliwości, ale szukają inspiracji do zmiany stylu życia na bardziej zdrowy.  W czasie targów BeFree odwiedzający będą mogli m.in. wykonać testy alergiczne, skorzystać z konsultacji ze specjalistami oraz rozkoszować się degustacją potraw przyjaznej alergikom „kuchni free from”.

Targi BeeFree poprzedzone są mocną kampanią promocyjną w mediach, co gwarantuje obecność wielu wystawców i tysięcy ludzi, pragnących poznać oraz kupić zdrowe, bezpieczne produkty w okazyjnych cenach. To będzie wydarzenie, które może zmienić ich życie, a Tobie zapewni dostęp do nowych klientów!

Zapraszamy do wzięcia udziału! To będzie udany weekend pełen zdrowych inspiracji!

 

Leave a Reply

Loading...